صابر شنبه 29 مهر 1391 08:18 قبل از ظهر نظرات ()
احتمالا خیلی از شماها تا حالا شده که سیستمتون اون ویروسی رو بگیره که تمام محتویات حافظه های قابل حمل مثل فلش، رم گوشی و... رو مخفی سیستمی می کنه و تنها یک میانبر ازشون نمایش می ده. خب این ویروس رو اغلب آنتی ویروسهای آپدیت می شناسن و پاکش می کنن اما تکلیف پوشه ها و فایل هایی که مخفی سیستمی شدن چی میشه؟ چون کاربر نمی تونه حالت مخفی سیستمی رو عوض کنه! در این جور مواقع یا باید حافظه رو فرمت کنیم و اطلاعات رو از نو توش کپی کنیم. یا باید پوشه هایی مشابه با پوشه های قبلی بسازیم و فایلها رو به داخل اونها انتقال بدیم یا... اما هر روشی که پیش بگیریم به هر حال کمی خسته کنندس، به خصوص برای حافظه های با حجم بالا که پر از اطلاعات باشند!
این برنامه برای این ساخته شده که پوشه ها و فایل هایی که توسط هر ویروس مشابهی به حالت مخفی سیستمی برده شده  رو از این حالت به حالت عادی برگردونه.ویژگی های نگارش جدید:
1- اضافه شدن یک مرورگر قدرتمند برای انتخاب راحت تر تمام پوشه ها و فایل های شما
2- اضافه شدن قابلیت "اعمال به تمام لایه های پوشه" به منظور به کار بردن دستورات برای تمام فایل ها و پوشه های داخل پوشه مورد نظر
3- امکان فیلتر کردن فایلها با توجه به پسوند برای انتخاب راحتتر آنها
4- امکان اجرای فایلهایی که توسط برنامه نمایش داده می شوند
5- بهبود گرافیک و رابط کاربری برنامه
6- و چند بهبود جزئی دیگربرای دانلود برنامه به ادامه مطلب مراجعه کنید


نکته: این برنامه یک آنتی ویروس نیست و در صورت آلوده شدن سیستم شما به چنین ویروسی باید آنرا توسط آنتی ویروس های به روز شده از سیستم تان حذف کنید.

حجم فایل: 627 کیلو بایت

لینک دانلود